وبلاگ لژیون مهدی کنعانی
درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


ما اعضای جمعیت احیای انسانی کنگره 60 در نمایندگی حر آمادگی داریم تا تجربیات و دانش خود را برای رهایی از مسئله بیماری اعتیاد در اختیار شما قرار دهیم .
نشانی : پاسگاه نعمت اباد خیابان شکوفه بین میدان ثارالله و باران جنب تالارپذیرایی الماس شهر
روزهای مشاوره : یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت13:30الی 16
کارگاههای آموزشی خصوصی مسافران : یکشنبه و سه شنبه ساعت: 17 الی 20
کارگاه آموزشی خصوصی همسفران: دوشنبه ساعت: 15.30 الی 18.30
کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران : پنجشنبه ساعت 17 الی 20

مدیر وبلاگ : مهدی کنعانی

" به نام قدرت مطلق "
موضوع: CD نفس


مسافر امید : راجع به نفس ما همه چیز را به واسطه نفس خود حس می کنیم.
مسافر مجید:‌ من یک تجربه ای در این مورد دارم. تصادفی کردم و برای چند ساعتی به کما رفتم؛ در آن لحظه حس کردم نفس من از بدنم جدا شد و حال خیلی خوبی داشتم. دوست نداشتم از آن شرایط خارج شوم و یک بار که مواد مصرف نمودم باز این تجربه را داشتم و احساس کردم روح از بدنم جدا شد.
‌مسافر عیسی وفایی:‌ مثال لیمو ترش را می زنم. وقتی که از طعم آن صحبت می کنیم آن حس و تجسمی که در دیگران ایجاد می شود. به قول آقای مهندس  حس های دیگری هم در ما وجود دارد چون به آن آگاهی نداریم قادر به درک آن نیستیم. اما در خصوص نفس باید بگویم که،  من باید نفس را به گونه‌ای تربیت کنم تا بتواند به من آگاهی لازم را بدهد. بخاطر مصرف کننده بودن دوستم نبا‌ید با او قطع رابطه کنم، شاید با ارتباط من تلنگری به او زده شود تا موادش را قطع کند.


‌مسافر هاشم :‌ همه ما برای درمان اعتیاد به کنگره آمده ایم و در سه جلسه به ما می گویند باید جسم، روان و جهان بینی خود را درمان کنیم . یاد می گیریم که انسان دارای صور آشکار و پنهان است. قسمت اصلی در صور پنهان ما را نفس می‌گویند. نفس را انگلیسی ها self می نامند و ما آن را خود می نامیم . این مهم نیست که نفس درون باشد یا بیرون، مهم این است که وجود دارد. در جهان خواب چشم فیزیکی بسته است و حس‌های ظاهری‌مان قطع می‌شوند. در خواب می‌بینیم که چیزی می‌خوریم یا کاری انجام می‌دهیم. این حس‌های پنهان ما است که فعالیت خود را نشان می‌دهند. جناب مهندس می‌فرمایند که درمان واقعی زمانی انجام می‌شود که در خواب نیز نفس ما تربیت شده باشد و خواب مواد را نبینیم و یا در خواب هم مواد نکشیم. در خواب می‌شود حس های خود را به طور واقعی درک کرد.


‌مسافر حمید:‌ نفس تعیین موجودیت می‌کند در ظاهر و باطن و دارای خواسته‌هایی است. وقتی که ما به نفس مطمئنه برسیم باز نفس ما خواسته دارد معقول و غیر معقول؛ حتی در جهان پس از مرگ هم این خواسته‌ها همراه نفس ما هستند .خواسته‌ها با زیباترین شکل وارد می‌شوند و باید به دانایی کامل برسیم که این دو را تشخیص بدهیم تا گرفتار خواسته‌های نا معقول نشویم . ما باید کتاب زندگی خود را طوری بنویسیم که اگر قرار شد برای کسی بخوانیم بدون هیچ مشکلی با سر بلندی آن را برای دیگران بخوانیم.
مسافر حسین: چیزی که تعیین موجودیت می‌کند و خواسته دارد نفس نامیده می‌شود.
‌مسافر مرتضی‌ ح: نفس آن چیزی است که تعیین موجودیت می‌کند و سه مرتبه دارد: نفس اماره،نفس لوامه و نفس مطمئنه که نفس اماره ما ر‌ا به کارهای بد امر می‌کند؛ مطمئنه هم ما را به اطمینان می‌رساند.


مسافر مرتضی: کارهایی که با ارزش هستند فرمان عقل هستند. جهان درون ما خیلی بزرگتر از جهان بیرون است و زمانی که تغییر می‌کنیم شرایط ما هم تغییر می کند. اگر این تغییر انجام نشود به هدفی که می‌خواهیم نمی‌رسیم و ضد ارزش‌ها و ارزش‌ها با هم عوض می‌شوند. گاهی برای انسان‌ها لباس مارک دار به عنوان ارزش می‌شود.


راهنما :‌گاهی وقت‌ها نفس ما طبق خواسته‌هایی که داریم در خواب سراغ هر چیزی که بخواهد می‌رود و آن کار را انجام می‌دهد. این جزء موارد متافیزیک یک انسان است.در زمانی که می‌خوابیم طبق برنامه ریزی که جسم دارد یکی از اعضای بدن باز سازی می.شود و امورات مربوط به خود را انجام می‌دهد.نفس ما با جسم ما کاملا با هم هماهنگ هستند. این که می‌گوییم آن چیزی است که تعیین موجودیت می کند چون ‌جنس آن برای ما شناخته شده نیست. نفس خواسته‌هایی دارد که جسم هم از آن تبعیت می‌کند.طبق یک سری قرارداد که بین ما در جامعه وجود دارد اسامی مختلفی روی اجسام و انسان گذاشته می‌شود که به راحتی قابل تغییر است. نفس یک حقیقت است . حس اولین شروع به کارگیری قوه عقل است و ما از طریق حس‌های خود چیزهای پنهان را درک می‌کنیم؛ مثلا از بوی رطوبت که حس می‌کنیم، می‌فهمیم بیرون باران می بارد.
اگر بخواهیم کسی را گول بزنیم یا سر او کلاه بزاریم ابتدا با شیطان درون و تعریف‌هایی که انجام می‌دهیم با زیباترین شکل ممکن او را وادار به اشتباه می‌کنیم. مواد مخدر هم ابتدا برای تقویت قوای جنسی و .... ما را وادار به مصرف نمود. این خواسته نفس ما بود که مواد مصرف کردیم. هر چیزی در جهان هستی با نظم و برنامه ریزی شکل گرفته است و هیچ چیزی بی حساب کتاب بوجود نیامده است. هر کسی اندازه برداشت و ظرفیتش از آن بهره مند می‌شود‌.

تهیه گزارش: مسافر امید
تایپ: مسافر حمید
نوع مطلب : خلاصه عملکرد لژیون، 
برچسب ها : کنگره۶۰، نمایندگی حر، لژیون هفتم، درمان اعتیاد، نفس،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 19 مهر 1397 09:24 ق.ظ
سلام
.
خداقوت⚘
پنجشنبه 19 مهر 1397 08:02 ق.ظ
سلام
خداقوت به خدمتگزاران وبلاگ
.
موفق باشید
پنجشنبه 19 مهر 1397 07:42 ق.ظ
خداقوت به بچه های وبلاگ


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic