وبلاگ لژیون مهدی کنعانی
درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


ما اعضای جمعیت احیای انسانی کنگره 60 در نمایندگی حر آمادگی داریم تا تجربیات و دانش خود را برای رهایی از مسئله بیماری اعتیاد در اختیار شما قرار دهیم .
نشانی : پاسگاه نعمت اباد خیابان شکوفه بین میدان ثارالله و باران جنب تالارپذیرایی الماس شهر
روزهای مشاوره : یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت13:30الی 16
کارگاههای آموزشی خصوصی مسافران : یکشنبه و سه شنبه ساعت: 17 الی 20
کارگاه آموزشی خصوصی همسفران: دوشنبه ساعت: 15.30 الی 18.30
کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران : پنجشنبه ساعت 17 الی 20

مدیر وبلاگ : مهدی کنعانی
«به نام قدرت مطلق»

موضوع: جهان بینی کاربردیراهنما: سرماخوردگی در طول سفر نشانه خوبی است، جسم انسان هوشمند است، وقتی دردی به سراغ شما می آید بدن شما آن را مدیریت می کند.

خداوند همه چیز را با تناسب آفریده است، تمام کارهای خداوند بر اساس قاعده و قانون است، همین که ما سمت اعتیاد رفتیم یعنی به نوعی تناسب جسم خود را به هم زده ایم، درون انسان هم دارای تناسب است؛ زمانی که کاری را در زمان مشخص آن انجام نمی دهید باز هم تناسب آن را به هم زده اید.

مسافر وحید: در کنگره بسیار زیاد در مورد جهانبینی صحبت می شود که ما در جزوات جهانبینی با مفاهیم اصلی آن آشنا می شویم.

مسافر امید: تعریف جهانبینی، آنچه ما نسبت به کل هستی برداشت،ادراک، احساس و دریافت می کنیم جهانبینی است که شامل دو بخش جهانبینی درون و بیرون می شود.

مسافر مرتضی: به نظر من به درک و فهم و نوع دیدگاه شخص جهانبینی می گویند.

مسافر وحید: آنچه ما نسبت به هر چیزی احساس می کنیم جهانبینی است که شامل دو بخش جهانبینی درون و بیرون است.

مسافر امید: مثلث درمان بیماری اعتیاد، جسم، روان و جهانبینی است که مهندس بعد از مدتی قاعده این مثلث که جهانبینی بود را تغییر داد و بیان کرد که قاعده مثلث روان انسان است ، ضلع سمت راست جسم و سمت چپ هم جهان بینی است .

مسافر وحید: در مورد مثلث درمان در کنگره زیاد صحبت می شود؛ سوالی که مطرح می شود این است که چرا مثلث باید باشد؛ به دلیل اینکه کوچکترین سطحی که ما می‌توانیم رسم کنیم مثلث است که حداقل باید سه ضلع داشته باشد تا بتوانیم سطحی داشته باشیم.

مسافر مرتضی: در مورد ضلع جسم یکی از مشکلاتی که شخص مصرف کننده دارد این است که هورمون های جسم شخص به هم می خورد که این هورمون ها باید به مرور زمان به تعادل برسند.

مسافر وحید: هر کدام از ما به نوعی تجربه سقوط آزاد را داریم ولی درمان شکل نگرفته بود،اگر شخص بعد از ترک مواد آزمایش بدهد شاید نشان ندهد ولی به درمان و تعادل نرسیده است.

مسافر حسین: بدن انسان هوشمند است و خودش را بازسازی می کند که در طول سفر با شربت تریاک این اتفاق می افتد.

مسافر مجید: ما در زمان مصرف با مصرف موادمخدر تعادل هورمون های بدن را به هم زده ایم، با مواد مصرف نکردن این تعادل برنمی گردد بلکه با مصرف درست دارو و به مرور زمان این تعادل باز می گردد،به عنوان مثال زمانی که استخوانی در بدن می شکند بعد از مدتی خود بدن چون هوشمند است استخوان شکسته را جوش می دهد؛ وقتی شخصی مواد را ترک می کند ظاهرا کمی بهتر می شود ولی در اصل سیستم شخص درست نشده است.

مسافر وحید: جسم شخص مسافر چگونه در طول این یازده ماه به درمان می رسد؟

مسافر محمد: جسم ما در طول یازده ماه بوسیله شربت تریاک به درمان می رسد ولی این یک بعد جریان است بنابراین برای درمان واقعی باید روان و جهانبینی شخص مسافر تغییر بکند

مسافر وحید: جهانبینی شخص چطور تغییر می کند؟

مسافر پیمان: برای تغییر جهانبینی باید آموزش بگیریم و در جلسات و لژیون شرکت کنیم

مسافر حمید:باید در جلسات شرکت کنیم و سی دی های جهانبینی را گوش کنیم، زمانی که جهانبینی کار کنیم روان ما که همان خلق و خوی ما است هم به مرور زمان تغییر می کند و درست می شود.

مسافر سعید: آنچه ما نسبت به کل هستی دریافت،برداشت،ادراک و احساس می کنیم جهانبینی نام دارد، مهندس می گوید سلاح شخص مسافر در سفر، جهانبینی است که اگر ما جهانبینی بلد باشیم می توانیم با افکار منفی مثل وسوسه مبارزه کنیم.

مسافر وحید: جهانبینی با آموزش درست می شود به عنوان مثال پدر من عمل جراحی قلب داشت ولی فقط همین کافی نبود بلکه به او آموزش دادند تا از این به بعد روش زندگی خودش را تغییر بدهد. همین که مسافر راس ساعت پنج در جلسه است جهانبینی درست می باشد، از مسائل کوچک باید شروع کنیم تا رفتار و کردار ما تغییر کند.

مسافر عیسی: برای درمان جسم که یازده ماه زمان لازم است و داروی درمان هم شربت تریاک است، در بدن هورمون هایی وجود دارند که از مواد مخدر هم قویتر هستند، در کنار جسم،روان و جهانبینی شخص هم به مرور زمان تغییر می کند، باید آموزش ها را کاربردی کنیم تا در ما اثر بگذارد که به مثلا با وسوسه سفر خود را خراب نکنیم.

مسافر مجید: در کنگره یک سری اشخاص و مهندس دژاکام طی چندین سال تجربیاتی بدست آورده اند که ما برای اینکه از زندگی لذت ببریم باید از آنها استفاده کنیم که یکی از آن تجربیات همین جزوات جهانبینی است،برای اینکه به درمان اعتیاد برسیم باید برای خودمان هدفی ترسیم کنیم.

مسافر مرتضی: برای یادگیری جهانبینی باید آموزش دید، من خودم با مسئله آموزش سر و کار دارم، اول شخص باید ظرف خود را خالی کند تا آماده دریافت آموزش بشود، مسافر باید به راهنمای خود اعتماد کند و در اصطلاح سرش را با سر راهنما عوض بکند.

مسافر امید: ما بوسیله جهانبینی به شناخت خودمان می رسیم، برای اینکه به درمان برسیم باید اول خودمان را بشناسیم، برای بازسازی سیستم ایکس باید یازده ماه وقت بگذاریم.

 

راهنما: جلسه بعد در مورد سی دی بازتاب صحبت می کنیم؛ شما در مورد درمان بیماری خودتان باید مرا به عنوان خدا و رب خودتان بدانید،در طول سفر باید تمام مشکلات خودتان را به من بگویید، تمام راهنمایی های من حتی زمانی که برجک شما را می زنم بر اساس محبت است، جهانبینی یعنی اینکه سر خودتان را با سر من عوض کنید،جهانبینی یعنی اینکه بیماری خود را قبول کنید و متوجه بشوید که بیماری شما به چه صورت است؛ در مورد درمان بیماری خودتان نمی توانید برای خودتان تصمیم بگیرید، شما باید در مسیر حرکت کنید و در طول مسیر به علائم توجه کنید، باید قبول کنید که در مورد بیماری اعتیاد اطلاعات درست ندارید و باید ظرف خودتان را خالی کنید تا آماده دریافت اطلاعات جدید و درست بشوید.تهیه و تایپ گزارش: مسافر پیمان
ویرایش: مسافر امید
عکس: مسافر مهدی


نوع مطلب : خلاصه عملکرد لژیون، 
برچسب ها : درمان اعتیاد، کنگره60، شعبه حر، لژیون هفتم،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 دی 1397 10:01 ب.ظ
سلام و خداقوت .


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic